You are currently viewing Президент UFC через бій Усика та Ф’юрі виніс «вирок» боксу

Президент UFC через бій Усика та Ф’юрі виніс «вирок» боксу

Президент UFC Дейна Вайт заявив, що невдалі переговори про поєдинок Олександра Усика та Тайсона Ф’юрі свідчать про недоліки системи визначення чемпіонів у боксі.

Про це Вайт розповів iFL TV.

За його словами, найбільші поєдинки у боксі майже ніколи не відбуваються, а якщо відбуваються, то пізно. На думку боса UFC (Абсолютного бійцівського чемпіонату) Вайта про це свідчать невдалі переговори про організацію бою за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі між українцем Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі.

«Ласкаво просимо до боксу. Це шокує? Так. Це шокує? Ні, це бокс. Великі поєдинки, які повинні були відбутися, ніколи не відбуваються. Коли вони все ж трапляються, завжди буває пізно», – сказав Вайт.

Олександр Усик володіє титулами WBA (Всесвітньої боксерської асоціації), WBO (Всесвітньої боксерської організації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).

Тайсон Ф’юрі є чемпіоном світу за версією WBC (Всесвітньої боксерської ради).

Нагадаємо, український боксер Олександр Усик заявив, що не боїться британського важковаговика Тайсона Ф’юрі.

Промоутер Френк Воррен заявив, що якщо Тайсону Ф’юрі не вдасться домовитися з Олександром Усиком до кінця тижня, то поєдинок не відбудеться.

Пізніше стало відомо, що поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі між Тайсоном Ф’юрі та Олександром Усиком відбудеться 29 квітня у Лондоні.

Залишити відповідь