You are currently viewing IT top-50

IT top-50

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Хоббі
  • Коментарі запису:коментарі 2

Які компанії очолили рейтинг найбільших IT-компаній України у 2023 році

Портал DOU підготував рейтинг найбільших за кількістю персоналу IT-компаній. Враховували айтівців, які перебувають в Україні, або знаходяться за кордоном, але сплачують податки до українського бюджету, пише Speka. (https://speka.media/yaki-kompaniyi-ocolili-reiting-naibilsix-it-kompanii-ukrayini-u-2023-roci-pl36xp)

Перші три сходинки, як і минулого року, посіли EPAM Ukraine (11 375 фахівців), SoftServe (9 450 фахівців) та GlobalLogic Ukraine (6 935 фахівців). Повний список з 50 найбільших IT-компаній України можна переглянути у матеріалі (https://dou.ua/lenta/articles/top-50-winter-2023/) DOU.

Склад «великої п’ятірки» не змінився, однак EVOPLAY (4 211 фахівців) піднялася на 4-ту сходинку замість Luxoft Ukraine (3 800 фахівців). EVOPLAY єдина з «великої п’ятірки» зберегла позитивну динаміку (+253 людини за минулі пів року).

Загалом же кількість спеціалістів у п’яти найбільших компаніях зменшилася на 3,3 тисячі людей.

У цілому за минуле півріччя в 50 найбільших ІТ-компаніях стало менше на 5% фахівців, і більшість з них — технічні. Головна причина — релокація в закордонні офіси компаній та легалізація там. Фактично українські IT-компанії продовжують активно зростати, але здебільшого вже не в Україні.

Топ-10 рейтингу

Цей запис має 2 коментар(-ів)

Залишити відповідь